Фото без опису

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ЛАННІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

18 вересня 2023 року                          с-ще Ланна                                     № 142/02-04

 

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

посадової особи виконавчого комітету Ланнівської сільської ради

 

Відповідно до статті 10 Закону України  «Про службу в органах місцевого самоврядування», Постанови Кабінету Міністрів  України від 15 лютого 2002 року №169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» (із змінами), наказу Головного Управління Державної служби України від 08.07.2011 № 164 «Про затвердження Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 28.07.2011 за №930/19668 (зі змінами):

1. Оголосити  з 22 вересня 2023 року конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи органу місцевого самоврядування виконавчого комітету Ланнівської сільської ради:

- головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Ланнівської сільської ради (текст оголошення додаток №1).

2. Встановити основні вимоги до кандидатів на заміщення вакантної посади виконавчого комітету Ланнівської сільської ради (додаток 2).

3. Конкурс проводити відповідно до Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів  України від 15 лютого 2002 року №169 та Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого наказом Головного Управління Державної служби України від 08.07.2011 №164, Порядку проведення конкурсу та Порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Ланнівської сільської ради та її виконавчих органів затвердженого розпорядженням сільського голови від 04.01.2022 р. № 03/02-04.

4. Затвердити перелік питань на перевірку та оцінку знань Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції», «Про місцеве самоврядування в Україні», та іншого законодавства України з урахуванням специфіки функціональних повноважень вакантної посади посадової особи органу місцевого самоврядування – головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності відділу виконавчого комітету Ланнівської сільської ради (додаток 3).

 

Сільський голова                                                   Костянтин УДОВИЧЕНКО