A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ланнівська сільська громада
Полтавська область, Полтавський район с.Ланна, с.Нижня Ланна, с.Куми, с.Коржиха, с.Чалівка, с.Львівське, с.Верхня Ланна, с.Редути, с.Холодне Плесо, с.Климівка, с.Федорівка

Ланнівська сільська рада

Ланнівська сільська громада
Полтавського району Полтавської області

Ланнівська ОТГ Карлівського району Полтавської області має у своєму складі одинадцяти населених пунктів: селище Ланна, село Нижня Ланна,село Куми, село Львівське, село Чалівка , село Коржиха, село Климівка, село Федорівка, село Верхня Ланна, село Редути та село Холодне Плесо Полтавського району Полтавської області.

Загальна площа ОТГ 269422 кв.км.

В тому числі у межах населених пунктів:

 • селище Ланна – 521,9 га
 • село Нижня Ланна - 378,10 га
 • село Куми – 276,7га
 • село Коржиха – 122,1 га
 • село Чалівка – 75,2 га
 • село Львівське - 40,4 га.
 • село Верхня Ланна- 264,5 га
 • село Редути - 116 га
 • село Холодне Плесо - 68,1 га
 • село Федорівка - 1157,4 га 
 • село Климівка -711,9  га

Чисельність населення (зареєстрованого) станом на 01.01.2021 року

 • Всього 7562 особи
 • селище Ланна – 1854 осіб
 • село Нижня Ланна - 736 осіб
 • село Куми – 841 осіб
 • село Коржиха – 237 осіб
 • село Чалівка –208 осіб
 • село Львівське - 210 осіб. 
 • село Верхня Ланна- 639 осіб
 • село Редути - 103 особи
 • село Холодне Плесо - 6 осіб
 • село Федорівка - 1731 особа
 • село Климівка - 997 осіб

Ланнівська об’єднана територіальна громада утворена 27 квітня 2017 року. До її складу першочергово ввійшли шість населених пунктів з двох сільських рад – Ланнівської (Куми, Ланна, Чалівка, Коржиха, Львівське) Нижньоланнівська (Н-Ланна) з 01 січня 2021 року до Ланнівської об’єднаної територіальної громади додатково приєдналися три сільські ради с.Верхня Ланна, с.Редути, с.Холодне Плесо, с.Климівка, с.Федорівка. Населення об’єднаної громади становить-7562 чоловік. Територія громади складає - 269422 кв.км. Адміністративним центром об’єднаної громади є селище Ланна, яке розміщене 18 км від міста Карлівка та 70 км від обласного центру м. Полтави, в 120 км від міста Харків, в 180 км від міста Дніпро.


Наявність  сполучення:

      станції ДП «Південна залізниця» 

 • до сіл Ланна, Нижня Ланна, Куми, Львівське – станція «Котлярівка» ( проміжна станція між станціями Карлівка та Красноград сполучення Полтава- Лозова);
 • до сіл Коржиха, Чалівка - станція «Коржиха» ( проміжна станція між станціями Карлівка та Красноград сполучення Полтава- Лозова).
 • до сіл Федорівка - станція «Орчик» ( проміжна станція між станціями Карлівка та Красноград сполучення Полтава- Лозова

     автомобільне сполучення

 • Через населені пункти пролягають автомобільні шляхи районного значення та автомобільна дорога регіонального значення. Ланнівська ОТГ розташована в Південно-східній частині Полтавської області, на відстані від магістрального автошляху Київ-Харків 55 км. Через населені пункти Ланнівської територіальної громади пролягають автомобільні шляхи районного значення Карлівка – Федорівка- Климівка(01707094), Верхня Ланна – Федорівка(01707100), Карлівка – Ланна(01707093) та регіональна дорога Красноград – Полтава (Р-11) .

Структура земельного фонду:

Земельний фонд Ланнівської об’єднаної територіальної громади станом на 01.01.2020р. становить 26942,20 га.

 • Землі сільськогосподарського призначення 8540,8809 га
 • Землі житлової і громадської забудови 444,9762 га
 • Землі лісогосподарського призначення 425,1429 га
 • Землі водного фонду 140,2000 га
 • Відкриті заболочені землі 102,9000 га
 • Відкриті землі без рослинного покриву або з незначним рослинним покривом 22,4000 га
 • Всього 26942,200 га

Промислова та агропромислова інфраструктура.

На території об’єднаної територіальної громади забезпечує промислову діяльність ПП «Ланнівський цукровий завод», який в період цукроваріння переробляє за добу 2 тис. тонн цукрового буряка. Постачальниками сировини є як великі сільськогосподарські підприємства району та сусідніх районів Дніпропетровської області, так і невеликі селянські господарства. Велику частину земель займають сільськогосподарські підприємства такі як ПП «Ланна-Агро», ТОВ «Ланнівська МТС», ТОВ «Промінь», ТОВ «Воля-Лан-Агро», СТОВ «Нива» які використовують сучасну техніку та технології. В користуванні сільськогосподарських підприємств знаходиться 8540,8809 га сільськогосподарських угідь, 7362,674 га рілля. Галузь сільського господарства, як базова, є "локомотивом" у забезпеченні економічної безпеки ОТГ. Потужний сільськогосподарський комплекс представлений ТОВ «Ланнівська МТС» та ПП «Ланна-Агро». На базі ПП «Ланна –Агро» розвинута м'ясо-молочна галузь. У сільському господарстві зайнято близько 800 осіб економічно активного населення. По господарствах ОТГ усіх форм власності відбувається ефективне оновлення та заміна морально застарілих марок тракторів, комбайнів та іншої сільськогосподарської техніки. Протягом 2021 року перевага надаватиметься придбанню економічно – вигідніших моделей ґрунтообробної та зернозбиральної техніки, використанню широкозахватних агрегатів і агрегатів, які за один прохід виконують декілька операцій та значно скорочують витрату паливномастильних матеріалів на один гектар сільськогосподарських угідь. На території Ланнівської об’єднаної територіальної громади проводить розвідувальні роботи ПАТ «Укргазвидобування» Загалом на території громади розташовано 7 економічно значущих підприємств, де працює близько 1200 чоловік, з них більша частина осіб, що проживають на території громади. В першу чергу це великий плюс для громади, оскільки це робочі місця.

Екологічна інфраструктура

Охорона навколишнього природного середовища, раціональне використання природних ресурсів, забезпечення екологічної безпеки життєдіяльності людини - невід'ємна умова сталого економічного та соціального розвитку України. З цією метою громада здійснює на своїй території екологічну політику, спрямовану на збереження безпечного для існування живої і неживої природи навколишнього середовища, захисту життя і здоров'я населення від негативного впливу, зумовленого забрудненням навколишнього природного середовища, досягнення гармонійної взаємодії суспільства і природи, охорону, раціональне використання і відтворення природних ресурсів. Централізований збір та вивіз твердих побутових відходів організований провідними підприємствами, що працюють на території громади ПП «Ланнівський цукровий завод», ТОВ «Ланнівська МТС та ПП «Ланна - Агро». З метою покращення екологічної ситуації на території громади постійно проводяться роботи по насадженню дерев, кущів та квітів. Також на протязі 2020-2021 років за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад будо придбано трактори та техніку спеціального призначення для забезпечення благоустрою населених пунктів: прибирання стихійних сміттєзвалищ, розчищення чагарників, швидкого реагування на пориви водогонів та каналізаційної мережі. Також встановлено контейнери для збирання пластикової тари та придбано прес для переробки пластику та макулатури. Стан навколишнього природного середовища Ланнівської ОТГ можна охарактеризувати, як задовільний. Забруднення ґрунту у межах норми відбувається при використанні засобів хімізації в аграрному секторі ОТГ. Використання отрутохімікатів і пестицидів за допомогою авіації у 2018-2020 роках проводилося лише ТОВ «Ланнівська МТС» та ПП «Ланна – Агро». Крім того, має місце недотримання принципів сівозміни для збереження родючості ґрунтів. У ОТГ відсутні підприємства, які скидають забруднюючі речовини у поверхневі води.

Торгівельна інфраструктура

На території Ланнівської громади функціонує – 17 магазинів. Задоволення потреб населення громади в продовольчих та непродовольчих товарах на даний час здійснюють приватні підприємці, в яких можна придбати товари першої необхідності – продукти харчування, хліб, кондитерські вироби, тютюнові вироби, спиртні напої, промислові товари. Також розташовані дві перукарні та два заклади громадського харчування.

Безпека громади

12 червня 2018 року на території Ланнівської об’єднаної територіальної громади було урочисто відкрито першу в області поліцейську станцію. Доступність органів охорони порядку для населення – основна ідея створення поліцейської станції. Безпека – це послуга, яка повинна забезпечити максимальний порядок і комфорт в громаді. Відкриття менше ніж через рік після перших виборів в ОТГ поліцейської станції – чергове свідчення злагодженої роботи місцевих органів влади та громади для економічного та соціального забезпечення мешканців об’єднаної територіальної громади. Відкриття станції дозволить поліцейським оперативніше працювати та підтримувати порядок на території, де мешкає понад чотири тисячі осіб. В поліцейській станції постійно чергують два дільничні офіцери, що виконують роль дільничних. Вони слідкують за порядком , займаються патрулюванням і розслідуванням злочинів. До патрулювання залучають також поліцейських Карлівського управління поліції. З 2019 році проводиться реалізація проекту «Монтаж та впровадження розгалуженої системи відеоспостереження у реальному масштабі часу з мінімальними часовими затримками з використанням волоконно-оптичних ліній зв’язку в населених пунктах Ланнівської об’єднаної територіальної громади», що став переможцем обласного конкурсу проектів розвиту територіальних громад Полтавської обласної ради. Також в 2019 році став переможцем обласного конкурсу проектів «Розширення безпечної зони нормальної життєдіяльності населення та захист комунального майна Ланнівської об’єднаної територіальної громади на базі існуючої розгалуженої системи відеоспостереження з використанням волоконно-оптичних ліній зв’язку», який буде реалізуватися в 2020 -2021 році. 

Установи соціальної сфери, освіта, охорона здоров'я, культура:

 •  Амбулаторія загальної практики та сімейної медицини с. Ланна 1,5 лікарі 8 медперсонал
 •  Н. Ланнівський ФАП с. Н. Ланна 1 фельдшер
 •  Коржихівський ФАП с.Коржиха 1 фельдшер
 •  Львівський ФАП с.Львівське 1 фельдшер
 •  Верхньоланнівський ФАП с.Верхня Ланна 2 фельдшера
 •  Климівський ФАП с.Климівка 
 •  Федорівський ФАП с.Федорівка

Мережа закладів культури Ланнівської територіальної громади

На території Ланнівської територіальної громади здійснюють свою діяльність 10 закладів культури: 5 клубних закладів та 5 бібліотечних

1. Ланнівський сільський будинок культури с-ще Ланна вул.Миру, 12а  на 400 місць 

2. Нижньоланнівський сільський будинок культури с. Нижня Ланна вул.Молодіжна, 2  на 260 місць

3. Климівський сільський будинок культури с. Климівка вул..Кооперативна , 14  на 350  місць

4. Федорівський сільський будинок культури с. Федорівка вул.Центральна, 61  на 400 місць

5. Верхньоланнівський сільський будинок культури с. Верхня Ланна вул.Центральна, 8а  на 350 місць

6. Ланнівська сільська бібліотека-філіал с-ще Ланна вул.Миру, 12а

7. Нижньоланнівська сільська бібліотека-філіал с. Нижня Ланна вул.Молодіжна, 2

8. Климівська сільська бібліотека-філіал с. Климівка вул.Кооперативна, 14

9. Федорівська сільська бібліотекафіліал с. Федорівка вул. Центральна, 59

10. Верхньоланнівська сільська бібліотекафіліал с. Верхня Ланна вул. Центральна, 8а

 

На території ОТГ Ланнівської сільської ради працює храм Релігійної громади Свято – Олександрівської Української православної церкви в с-щі Ланна.

  Ланнівська ОТГ Карлівського району Полтавської області має  у складі наступні населені пункти Карлівського району: с-ще Ланна, с. Нижня Ланна, село Куми, села Коржиха, Львівське, Чалівка.

Органом місцевого самоврядування Ланнівської територіальної громади є виконавчий комітет Ланнівської сільської ради Карлівського району Полтавської області.

Власником комунального майна  є Ланнівська об"єднана територіальна громада в особі  виконавчого комітету Ланнівської сільської ради

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь