ЛАННІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

18 грудня  2023 року        с-ще Ланна                           35/02-05

Про доповнення порядку сорок першої

сесії восьмого скликання

Ланнівської сільської ради

Керуючись ч. 2 ст. 42  та п. 4  ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядженням сільського голови № 33/02-05 від 08 грудня 2023 року «Про скликання сорок першої сесії восьмого скликання Ланнівської сільської ради»:

І.    ДОПОВНИТИ порядок денний  сорок першої сесії восьмого скликання Ланнівської сільської ради наступним невідкладним питанням:

1.  Про внесення змін до «Програми благоустрою населенних пунктів Ланнівської територіальної громади на 2023 рік».

2. Про внесення змін до «Програми  земельної реформи по Ланнівській  сільській раді на 2023 рік».

3. Про внесення змін  до  «Програми соціального захисту населення Ланнівської  територіально громади на 2023 рік».

4. Про внесення змін до «Програми безкоштовного транспортного перевезення жителів Ланнівської громади на 2023 рік».

5. Про внесення змін до «Програми  сплати членських внесків до асоціації органів місцевого самоврядування та добровільних об’єднань на 2023 рік».

6. Про внесення змін до «Програми підтримки Збройних Сил України у 2023 році».

7. Про внесення змін до програми соціально-економічного розвитку Ланнівської територіальної громади на 2023 рік».

8. Про затвердження «Програми фінансової підтримки Полтавської районної військової (державної) адміністрації Полтавської області на 2023 рік в умовах воєнного стану».

9. Про внесення змін до показників бюджету Ланнівської сільської територіальної громади на 2023 рік.

10. Про передачу міжбюджетних трансфертів з бюджету Ланнівської територіальної громади.

ІІ. ЗНЯТИ з порядку денного питання:

1. Про схвалення звернення до Президента України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення.

ІІІ. Контроль та координацію роботи щодо виконання цього розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                     Костянтин УДОВИЧЕНКО