Планування бюджету

1.Бланк зведення місцевих бюджетів (показників затверджених місцевими радами) за доходами загального фонду на 2021 рік у грошовому виразі.

2.Бланк зведення місцевих бюджетів (показників затверджених місцевими радами) за доходами спеціального фонду на 2021 рік у грошовому виразі.

3.Бланк зведення місцевих бюджетів ( показників затверджених місцевими радами) за видатками на  2021 рік у грошовому виразі (за функціональною структурою)

4.Бланк зведення місцевих бюджетів ( показників затверджених місцевими радами) за видатками на 2021 рік у грошовому виразі (за економічною структурою)

5.Бланк зведення місцевих бюджетів ( показників затверджених місцевими радами) за видатками на 2021 рік у грошовому виразі (за економічною структурою)

6.Фінансування бюджету

7. Проект бюджету на 2022 рік.

Планування бюджету 2022 рік

1. Бланк зведення місцевих бюджетів (показників затверджених місцевими радами) за доходами загального фонду на 2022 рік у грошовому виразі

14:20 16.02.2022