Планування бюджету

1.Бланк зведення місцевих бюджетів (показників затверджених місцевими радами) за доходами загального фонду на 2021 рік у грошовому виразі.

2.Бланк зведення місцевих бюджетів (показників затверджених місцевими радами) за доходами спеціального фонду на 2021 рік у грошовому виразі.

3.Бланк зведення місцевих бюджетів ( показників затверджених місцевими радами) за видатками на  2021 рік у грошовому виразі (за функціональною структурою)

4.Бланк зведення місцевих бюджетів ( показників затверджених місцевими радами) за видатками на 2021 рік у грошовому виразі (за економічною структурою)

5.Бланк зведення місцевих бюджетів ( показників затверджених місцевими радами) за видатками на 2021 рік у грошовому виразі (за економічною структурою)

6.Фінансування бюджету