Полтавська область, Карлівський район: селище Ланна, село Нижня Ланна, село Коржиха, село Куми, село Львівське, село Чалівка

Вітаємо

Ланнівської сільської ради

щиро вітає   з Днем народження

іменинників липня :

04.07.2019 - Швирид Ірину Вікторівну - фахівця з соціальної роботи на території Ланнівської ОТГ

27.07.2019 - Сліченка Олега Леонідовича - заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів

іменинників серпня :

02.08.2019 - Рябоконь Валентину Михайлівну , головного бухгалтера Виконавчого комітету Ланнівської сільської ради, депутата Ланнівської сільської ради 7 скликання.

02.08.2019 - Золотухіна Олександра Аркадійовича, директора Нижньоланнівського НВК "Загально-освітня школа І-ІІ ступенів- дошкільний навчальний заклад" , депутата Ланнівської сільської ради 7 скликання.

04.08.2019 - Радченко Марину Володимирівну -депутата Ланнівської сільської ради 7 скликання.

04.08.2019 - Обихвоста Сергія Владиславовича -депутата Ланнівської сільської ради 7 скликання.

09.08.2019 - Джндемян Жору Анушавановича- депутата Ланнівської сільської ради 7 скликання.

20.08.2019 - Волошину Наталію Леонідівну- інспектора Виконавчого комітетк  Ланнівської сільської ради.

Прийміть сердечні вітання з Днем народження!
Міцного Вам  здоров’я на довгі літа, родинного добробуту і благополуччя, успіхів у Вашій щоденній праці.
Нехай втілюються в життя найкращі Ваші задуми і починання, завжди зігріває Вас людське тепло і шана за добрі справи.