Полтавська область, Карлівський район: селище Ланна, село Нижня Ланна, село Коржиха, село Куми, село Львівське, село Чалівка

Вітаємо

Ланнівської сільської ради

щиро вітає   з Днем народження

іменинників  січня:

01.01.2020 - Чуракову Наталію Володимирівну - начальника юридичного відділу виконавчого комітету Ланнівської сільської ради.

11.01.2020 - Бірюкову Олену Володимирівну - інспектора виконавчого комітету Ланнівської сільської ради.

16.01.2020 - Миколайчик Івана Васильовича - депутата 7 скликання  Ланнівської сільської ради.

19.01.2020 - Штепу Сергія Анатолійовича - депутата 7 скликання  Ланнівської сільської ради.

23.01.2020  - Чухрай Наталію Василівну - депутата 7 скликання  Ланнівської сільської ради.

25.01.2020 - Юрко Тетяну Петрівну - депутата 7 скликання  Ланнівської сільської ради.

Прийміть сердечні вітання з Днем народження!
Бажаємо міцного здоров’я, успіхів, миру, невгасної енергії та невтомності у вашій щоденній праці, зичимо сповнення всіх ваших мрій та побажань, реалізації життєвих планів та сподівань. Хай ніколи  не покидають Вас Божа сила, наснага, дружня підтримка, повага, любов та вірність Ваших рідних і близьких.
Бажаємо Вам і Вашій родині добробуту, щастя та життєвих гараздів.