Полтавська область, Карлівський район: селище Ланна, село Нижня Ланна, село Коржиха, село Куми, село Львівське, село Чалівка

Вітаємо

Ланнівської сільської ради

щиро вітає   з Днем народження

02.06.2019 - Удовиченка Костянтина Олександровича  -  голову  Ланнівскої сільської ради

10.06.2019 - Заряжко Аллу Вячеславівну - головного бухгалтера відділу освіти , культури , молоді та спорту Ланнівської сільської ради

15.06.2019 - Харкіну Ірину Олександрівну- депутата Ланнівскої сільської ради  7 скликання

Прийміть сердечні вітання з Днем народження!
Міцного Вам  здоров’я на довгі літа, родинного добробуту і благополуччя, успіхів у Вашій щоденній праці.
Нехай втілюються в життя найкращі Ваші задуми і починання, завжди зігріває Вас людське тепло і шана за добрі справи.

Привітання з Днем пам'яті та примирення, Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Дорогі ветерани та жителі , гості громади!. 8 та 9 травня ми відзначаємо День пам'яті та примирення, День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Ця перемога дісталася нечувано дорогою ціною – ціною мільйонів життів наших співвітчизників. Ми щиро вшановуємо своїх визволителів, які героїчно відстояли наше невід’ємне право жити вільно на рідній землі. Крізь полум'я боїв, страждання і смерть, крізь гіркоту поразок та непоправні втрати йшов наш народ до великої перемоги. У ці дні ми віддаємо шану всім тим, хто у жорстокій битві виборював нашу свободу, хто захищав рідну українську землю від нацизму. Нехай нашими неперехідними духовними цінностями, нашими найвищими чеснотами стануть священна пам'ять і глибока повага до тих, хто пройшов страшну і сувору школу війни, хто у повоєнні роки відбудовував зруйновані міста та села, хто і сьогодні є для нас прикладом любові до Батьківщини, зразком витримки, мудрості й терпіння, щирої віри у щасливе майбутнє нашої незалежної держави.

08:34 08.05.2019