Полтавська область, Карлівський район: селище Ланна, село Нижня Ланна, село Коржиха, село Куми, село Львівське, село Чалівка

Вітаємо

Виконавчий комітет Ланнівської сільської ради щиро вітає іменинників лютого :

10.02.2019 р -  Кремена Леоніда Володимировича - депутата Ланнівської сільської ради 7 скликання

14.02.2019 р. - Білу Олену Іванівну  - депутата Ланнівської сільської ради 7 скликання.

26.02.2019 р. - Рудик Марину Олегівну -спеціаліста І категорії -

землевпорядник

з Днем народження!

Від усього серця бажаємо невичерпного оптимізму, натхнення й терпіння, підтримки у всіх Ваших починаннях!
Нехай Вам щастить у намірах та задумах. Духовних Вам злетів, невичерпної життєвої енергії, плідної праці, сімейного благополуччя, достойної шани від людей! Хай незмінними супутниками Вашої долі будуть удача, успіх і визнання, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення. Щастя Вам, радості, добра і благополуччя!