Полтавська область, Карлівський район: селище Ланна, село Нижня Ланна, село Коржиха, село Куми, село Львівське, село Чалівка

Вітаємо

Виконавчий комітет Ланнівської сільської ради щиро вітає іменинників грудня :

28.12.2018 р.  Олексюк  Олену Петрівну -  депутата Ланнівської сільської ради 7 скликання.

з Днем народження!

Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі! Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення. Щастя Вам, радості, добра і благополуччя!

З Днем місцевого самоврядування !

Виконавчий комітет Ланнівської сільської ради вітає всіх , хто присвятив своє життя справі служіння людям, з Днем місцевого самоврядування.

09:43 07.12.2018