Стоп насильству!

ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЯ ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ В ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Перелік організацій, до яких можна звернутися за консультацією та допомогою:

Правоохоронні органи – 102

Департамент соціального захисту населення Полтавської обласної державної адміністрації – (0532) 68-51-67

Полтавський обласний центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді – (0532) 60-73-93
   Служба у справах дітей Полтавської обласної державної адміністрації – (0532) 57-97-93 або 50-27-27
   Благодійна організація «Світло надії» тел. (05322) 2-06-20 або (0532) 60-60-81
   До персонально-відповідальної особи за протидію домашньому насильству в районі/місті/об'єднаній територіальній громаді (за місцем проживання за тел.. - 0990869486

Безоплатна правова допомога від держави для постраждалих від сексуального насильства

Постраждалі від сексуального насильства під час війни та домашнього насильства можуть отримати безоплатну правову допомогу від держави Система безоплатної правової допомоги (БПД) запускає інформаційну кампанію про допомогу постраждалим від насильства.

Інформаційна кампанія про допомогу постраждалим від насильства

Система безоплатної правової допомоги (БПД) запускає інформаційну кампанію про допомогу постраждалим від насильства. Кампанія складатиметься з двох частин: підтримка у випадках сексуального насильства, пов’язаного зі збройною агресією росії проти України та допомога постраждалим від домашнього насильства.

Стоп насильству!

Сьогодні проблема домашнього насилля є досить поширеною у вимірі сучасного соціального простору, а також однією з найбільш розповсюджених у світі форм порушення прав людини. Домашнє насильство вважається серйозною проблемою в кожній країні, де вивчається це питання. Існує поширений міф, що насильство в родинах – проблема тільки неблагополучних родин, і майже завжди сімейне насильство пов’язане з пияцтвом і бідністю. Однак, за деякими дослідженнями, це не зовсім так. Насильство властиве всім соціальним групам і не залежить від економічного становища родини загалом. То ж розглянемо сутність домашнього насильства.