Про внесення змін до Кодексу законів про працю України

2 лютого 2020 року вступив у дію Закон України №378-ІХ  «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України», яким внесені зміни до ст.265 КЗпП шляхом зменшення розміру штрафних санкцій за порушення вимог законодавства про працю.

Інформаційна та роз’яснювальна робота із суб’єктами господарювання

На виконання доручення Прем’єр-міністра України О. Гончарука від 22.01.2020 р. № 2313/0/1-20 про вжиття заходів щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами та листа Управління  Держпраці у Полтавській області від 23.01.2020 р. № 02-10/774  інспектором праці Ланнівської сільської ради проведено інформаційну та роз’яснювальну роботу із суб’єктами господарювання, що здійснюють діяльність у сфері торгівлі, тимчасового розміщування та організації харчування про недопустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.

Інформація щодо інспектора з праці

Статтею 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» до відання виконавчих органів міських рад міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад належать здійснення на відповідних територіях контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення у порядку, встановленому законодавством, накладення штрафів за порушення законодавства про працю та зайнятість населення у порядку, встановленому законодавством.