Полтавська область, Карлівський район с.Ланна, с.Нижня Ланна, с. Куми, с. Коржиха, с. Чалівка, с.Львівське

Інспектор з праці інформує :

Про внесення змін до Кодексу законів про працю України

2 лютого 2020 року вступив у дію Закон України №378-ІХ  «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України», яким внесені зміни до ст.265 КЗпП шляхом зменшення розміру штрафних санкцій за порушення вимог законодавства про працю.

09:06:39 10.02.2020

Інформаційна та роз’яснювальна робота із суб’єктами господарювання

На виконання доручення Прем’єр-міністра України О. Гончарука від 22.01.2020 р. № 2313/0/1-20 про вжиття заходів щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами та листа Управління  Держпраці у Полтавській області від 23.01.2020 р. № 02-10/774  інспектором праці Ланнівської сільської ради проведено інформаційну та роз’яснювальну роботу із суб’єктами господарювання, що здійснюють діяльність у сфері торгівлі, тимчасового розміщування та організації харчування про недопустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.

09:04:12 10.02.2020

Інформація щодо інспектора з праці

Статтею 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» до відання виконавчих органів міських рад міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад належать здійснення на відповідних територіях контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення у порядку, встановленому законодавством, накладення штрафів за порушення законодавства про працю та зайнятість населення у порядку, встановленому законодавством.

08:56:03 15.12.2019