Податкова знижка: які документи необхідно подати до контролюючого органу внутрішньо переміщеній особі з метою реалізації права на податкову знижку щодо оренди житла?

Щодо відображення в податковому обліку з ПДВ продавця/покупця операції                               з повернення покупцем товарів, кошти за які не зараховуються в рахунок оплати              за іншою поставкою товарів та будуть поверненні покупцю

Щодо відображення в податковому обліку з ПДВ продавця/покупця операції                               з повернення покупцем товарів, кошти за які не зараховуються в рахунок оплати                   за іншою поставкою товарів та будуть поверненні покупцю Відповідно до п. 192.1 ст. 192 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI (далі – ПКУ) якщо після постачання товарів/послуг здійснюється будь-яка зміна суми компенсації їх вартості, включаючи наступний за постачанням перегляд цін, перерахунок у випадках повернення товарів/послуг особі, яка їх надала, або при поверненні постачальником суми попередньої оплати товарів/послуг, суми податкових зобов’язань та податкового кредиту постачальника та отримувача підлягають відповідному коригуванню на підставі розрахунку коригування до податкової накладної, складеному в порядку, встановленому для податкових накладних, та зареєстрованому в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН).

Чи потрібно зазначати в таблиці даних платника ПДВ коди товарів та коди послуг, якщо товари/послуги придбаваються (отримуються) у юридичної чи фізичної особи, яка не зареєстрована платником ПДВ?

Розрахунковий документ на проїзд автомобільним транспорт

Розрахунковий документ на проїзд автомобільним транспорт Головне управління ДПС у Полтавській області нагадує, що суб’єкти господарювання у сфері надання послуг пасажирського автомобільного транспорту зобов’язані проводити розрахунки з дотриманням вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 265) з обов’язковою видачею розрахункових документів встановленої форми та змісту.

Електронний документообіг між платником податків та контролюючим органом:  як здійснюється та в яких випадках може бути припинений?

Електронний документообіг між платником податків та контролюючим органом:              як здійснюється та в яких випадках може бути припинений?