ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

ЛАННІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

13 грудня 2023 року                     с-ще Ланна                                        № 168/02-03

Про проведення громадського обговорення щодо

перейменування  вулиць та провулків на території

Ланнівської сільської територіальної громади

Відповідно до пункту 20 частини четвертої статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", частини п’ятої статті 1 Закону України "Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій", Закону України  "Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики  в Україні і деколонізацію топонімії", враховуючи протокол комісії з питань найменування  та перейменування вулиць, провулків, та інших об’єктів на території Ланнівської сільської територіальної громади від  11.12.2023 1:

1. Почати проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць та провулків на території Ланнівської сільської територіальної громади в рамках процесу декомунізації та деколонізації визначених в додатку 1.

2. Затвердити текст Інформаційного повідомлення про початок проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць та провулків у населених пунктах Ланнівської сільської територіальної громади в рамках процесу декомунізації та деколонізації (додається).

3. Загальному відділу виконавчого комітету Ланнівської сільської ради оприлюднити Інформаційне повідомлення про початок проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць та провулків у населених пунктах Ланнівської сільської територіальної громади в рамках процесу декомунізації та деколонізації на офіційному веб-сайті Ланнівської сільської ради.

4.Комісії з питань найменування  та перейменування вулиць, провулків, та інших об’єктів на території Ланнівської сільської  територіальної громади забезпечити у тижневий строк з дати закінчення громадського обговорення підготовку звіту про узагальнення результатів громадського обговорення для складання та внесення на розгляд виконавчого комітету сільської ради подання про перейменування вулиць та провулків у населених пунктах Ланнівської сільської територіальної громади.

5. Громадське обговорення провести у строк  30  календарних днів з дати оприлюднення Інформаційного повідомлення на офіційному веб-сайті Ланнівської сільської ради.

6. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Костянтин УДОВИЧЕНКО

сільського голови від

13.12.2023 р. № 168/02-03

Перелік вулиць та провулків населених пунктів Ланнівської територіальної громади, що підлягають перейменуванню