Полтавська область, Полтавський район с.Ланна, с.Нижня Ланна, с.Куми, с.Коржиха, с.Чалівка, с.Львівське, с.Верхня Ланна, с.Редути, с.Холодне Плесо, с.Климівка, с.Федорівка

Інформація щодо інспектора з праці

Дата: 15.12.2019 08:56

Статтею 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» до відання виконавчих органів міських рад міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад належать здійснення на відповідних територіях контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення у порядку, встановленому законодавством, накладення штрафів за порушення законодавства про працю та зайнятість населення у порядку, встановленому законодавством.

Рішенням позачергової чотирнадцятої сесії сьомого скликання Ланнівської сільської ради від 15.11.2018 р. № 12 покладено обов’язки інспектора праці Ланнівської сільської ради на виконуючого обов’язки старости с. Нижня Ланна  Шандибу Валерія Віталійовича.