Семінар-навчання інспекторів праці ОТГ

Дата: 10.10.2019 08:58

Інспекторів праці об’єднаних територіальних громад Полтавщини навчали працювати .

Жовтень 10, 2019

Набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 року №,823 «Деякі питання здійснення державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю», якою затверджено Порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, Порядок здійснення державного нагляду за додержанням законодавства про працю та внесено зміни до Постанови накладення штрафів за порушення законодавства про працю та зайнятість населення.

Це стало поштовхом для запрошення інспекторів праці ОТГ на семінар-навчання до полтавського Управління Держпраці.

Начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Вікторія Муха ознайомила присутніх із основними аспектами Постанови КМУ №823 та роз’яснила присутнім спеціалістам їхні повноваження відповідно до нового Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю.

Опрацювали фахівці організацію та проведення інспекційних відвідувань і невиїзних інспектувань, з’ясували правильність складення акта та припису.

По закінченню навчань інспекторам праці видали посвідчення.