До відома громадян

Дата: 27.08.2020 08:19

У серпні в області відбувається інформаційно-роз'яснювальна кампанія щодо запобігання використанню незадекларованої праці суб'єктами господарювання всіх форм власності.

Її проводять у сферах оптової та роздрібної торгівлі, зокрема й пальним, сільського господарства, тимчасового розміщування й організації харчування, будівництва, надання послуг, транспорту.

Після завершення інформаційно-роз'яснювальних заходів із 1 вересня в області розпочнуть масштабну інспекційну кампанію з виявлення неоформлених працівників.