ЛАННІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

КАРЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від 24.12.2020 року                                                                                                            №114/02-04

Про оголошення конкурсу на заміщення

вакантних посад посадових осіб виконавчого

комітету Ланнівської  сільської  ради

та  утворення  конкурсної   комісії

Відповідно до рішення третьої сесії Ланнівської сільської ради восьмого скликання №3 від 24.12.2020 року «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату виконавчого комітету Ланнівської сільської ради та інших її виконавчих органів», статті 10 Закону України  «Про службу в органах місцевого самоврядування», Постанови Кабінету Міністрів  України від 15 лютого 2002 року №169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» (із змінами), наказу Головного Управління Державної служби України від 08.07.2011 № 164 «Про затвердження Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 28.07.2011 за №930/19668 та Кваліфікаційних вимог до державного реєстратора, затверджених Наказом Міністерства юстиції України від 29.12.2015 року за №2790/5 (із змінами):

1. Оголосити з 25.12.2020 року конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб виконавчого комітету Ланнівської сільської ради, а саме:

- начальника земельного відділу;

- начальника відділу соціального захисту населення та захисту прав дітей;

- спеціалістів другої категорії відділу соціального захисту населення та захисту прав дітей (5 посад);

- провідного спеціаліста загального відділу;

- державного реєстратора.

Текст оголошення додаток №1.

2. Встановити основні вимоги до кандидатів на заміщення вакантних посад (додаток 2).

3. Утворити конкурсну комісію з проведення конкурсу на заміщення вакантних посад (додаток 3).

4. Конкурс проводити відповідно до Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів  України від 15 лютого 2002 року №169 та Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого наказом Головного Управління Державної служби України від 08.07.2011 №164.

5. Затвердити перелік питань на перевірку та оцінку знань Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції», «Про місцеве самоврядування в Україні», та законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень для складання іспиту кандидатами на заміщення вакантних посад виконавчого комітету Ланнівської сільської ради (додаток 4).

Сільський голова                                                                      Удовиченко К.О.