ЛАННІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КАРЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 09 грудня  2020року                                                                   № 03/02-05

Про скликання

третьої сесії Ланнівської

сільської ради восьмого скликання

Керуючись п. 4 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання плану роботи Ланнівської сільської ради

І.  Скликати третю сесію Ланнівської сільської ради восьмого скликання 24 грудня 2020  року о 10:00 в  приміщенні Ланнівського будинку культури.

ІІ.   На засідання сесії винести питання:

1.Про затвердження  сільських програм об’єднаної територіальної громади Ланнівської сільської ради на 2021 рік.

2. Про бюджет територіальної громади Ланнівської сільської ради  на 2021 рік.

3.Про затвердження структури та чисельності  виконавчого комітету Ланнівської сільської ради на 2021 рік.

4.Про затвердження  штатного розпису виконавчого комітету Ланнівської сільської ради на 2021 рік.

5. Про затвердження розпоряджень голови у міжсесійний період.

6. Про встановлення грошових норм витрат та розміру батьківської плати за харчування  дітей в закладах загальної середньої освіти та закладах дошкільної освіти Ланнівської сільської ради на 2021 рік.

7. Про оплату праці Ланнівського сільського голови.

8. Про встановлення ліміту на пробіг та споживання бензину.

9. Про ліміти споживання енергоносіїв та послуг зв'язку

10. Про затвердження плану роботи Ланнівської сільської ради на 2021 рік.

11. Про внесення змін до статуту Ланнівської ГСКП.

12. Про створення відділу соціального захисту населення Ланнівської сільської ради.

13. Про створення земельного відділу Ланнівської сільської ради

14. Розгляд заяв із земельних питань.

15. Різне

Сільський  голова                                                         К.О. Удовиченко