Правова допомога громадянам
- Соціальні служби
- Правова допомога громадянам
Як прописати дитину без згоди батька або матері
Як прописати дитину без згоди батька або матері
Важливі зміни для тих, хто планує отримати відстрочку від призову на військову службу під час мобілізації
Важливі зміни для тих, хто планує отримати відстрочку
Кілька питань про нові правила вручення повісток
Кілька питань про нові правила вручення повісток Поліція та представники територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) мають право вимагати у чоловіків віком 18-60 років пред’явити військово-облікові документи разом з документами, що посвідчують особу. Самі поліцейські не вручають повісток, а лише забезпечують порядок під час вручення повістки уповноваженими представниками, зокрема ТЦК та СП.
Пільги за кредитом для військових: що треба знати про свої права і обов’язки
Пільги за кредитом для військових: що треба знати про свої права і обов’язки Військові мають право на пільги за кредитними зобов'язаннями. Вони стосуються звільнення від сплати відсотків, а також штрафів чи пені за несвоєчасну сплату платежів за кредитом. Але буває, що відсотки продовжують нараховувати, а згодом військовий отримує судовий позов про стягнення боргу. Розповідаємо чому так відбувається і що робити у таких випадках.
Коли кривдять найближчі: як юристи можуть допомогти захиститися від домашнього насильства
Коли кривдять найближчі: як юристи можуть допомогти захиститися від домашнього насильства
Що робити, якщо фото дитини поширили в інтернеті і куди звернутися по допомогу?
Шановні друзі!
Система безоплатної правничої допомоги випустила збірку з прикладами допомоги людям з інвалідністю.
Вас вітає система безоплатної правничої допомоги! Система безоплатної правничої допомоги випустила збірку з прикладами допомоги людям з інвалідністю. Люди з інвалідністю, які отримують пенсію або допомогу, що призначається замість пенсії, яка не перевищує двох прожиткових мінімумів для працездатних осіб (у 2024 році — 6056 грн), можуть отримати безоплатно усі види правничих послуг від системи безоплатної правничої допомоги (БПД). Це такі послуги як: - юридичні консультації - допомога зі складенням документів - представництво інтересів у суді. У 2023 році до системи БПД люди з інвалідністю зверталися понад 23 тис. разів*. 6,5 тис. разів їм надавалася допомога зі зверненням до суду. Переглянути збірку: https://legalaid.gov.ua/publikatsiyi/zbirka-uspishnyh-sprav-nadannya-bezoplatnoyi-pravnychoyi-dopomogy-lyudyam-z-invalidnistyu/ Як звернутися до системи БПД https://legalaid.gov.ua/kliyentam/yak-otrymaty-bpd/ *Така кількість людей при зверненні повідомила юристам про свій статус. Довідково. Система безоплатної правничої допомоги — це мережа бюро правничої допомоги та дистанційні сервіси для надання правничої допомоги телефоном та онлайн. Надання правових послуг гарантується Законом України «Про безоплатну правничу допомогу» та повністю фінансується за кошти Державного бюджету України. Система безоплатної правничої допомоги входить до сфери управління Міністерства юстиції України. Просимо опублікувати новину зі збіркою на ваших інформаційних ресурсах аби ще більше громадян знали про свої права та шляхи їх захисту. Будемо вдячні за співпрацю та поширення цієї інформації. Інформація прикріплена у вкладенні. З повагою Владислава Стецюк, фахівчиня з комунікацій Координаційного центру з надання правничої допомоги
Як відновити втрачений документ про освіту?
Як відновити втрачений документ про освіту?
Хто може втратити право на земельну частку (пай)
Хто може втратити право на земельну частку (пай)