РОЗПОРЯДЖЕННЯ Про скликання  позачергової  6 сесії  8 скликання Ланнівської сільської ради 19.03.2021 року

Дата: 16.03.2021 10:18

ЛАННІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

16 березня 2021 року                                                                        № 07/02-05

Про скликання  позачергової  шостої

сесії  восьмого скликання Ланнівської сільської ради в

зв’язку з нагальними питаннями .

Керуючись п. 4 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування  в  Україні»

І.  Скликати засідання шостої  позачергової сесії восьмого скликання Ланнівської сільської ради 19 березня 2021 року о 10:00 в малому актовому залі Ланнівського будинку культури.

ІІ.   На засідання сесії винести питання:

1. Про внесення змін до сільської програми «Безкоштовне транспортне перевезення жителів Ланнівської громади».

2. Про внесення змін до сільської програми соціального захисту населення Ланнівської територіальної громади на 2021рік.

3.Про внесення змін до показників бюджету Ланнівської сільської територіальної громади на 2021рік.

4.Про затвердження Положення про цільовий фонд Ланнівської сільської територіальної громади.

5.Про затвердження цільової соціальної Програми цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території Ланнівської ради ТГ на 2021 рік.

6.Внесення змін до складу виконавчого комітету Ланнівської сільської ради.

7.Про внесення змін до структури та штатного розпису виконавчого комітету Ланнівської сільської ради.

8. Розгляд заяв громадян із земельних питань.

9.Різне

ІІІ. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Ланнівський  сільський  голова                                          Костянтин УДОВИЧЕНКО