РОЗПОРЯДЖЕННЯ про скликання 5 сесії 8 скликання    № 03 /02-05 від  22 лютого  2021 року

Дата: 22.02.2021 15:27

ЛАННІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від  22 лютого  2021 року                                                          № 03 /02-05

Про скликання  п’ятої  сесії восьмого скликання

Ланнівської сільської ради

Керуючись п. 4 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

І.  Скликати  засідання п"ятої сесії Ланнівської сільської ради восьмого скликання 5 березня 2021  року о 14:00 в  приміщенні Ланнівського будинку культури.

ІІ. На порядок денний  винести питання:

1. Про  звіт сільського голови про роботу сільської ради  2020 рік.

2. Про роботу виконавчого комітету за 2020 рік .

3. Про затвердження розпоряджень сільського голови в міжсесійний період.

4. Про звіт виконання сільського бюджету за 2020 рік Ланнівською сільською радою .

5. Про внесення змін до показників бюджету Ланнівської сільської ради.

6.Про звіт виконання сільського бюджету за 2020 рік Верхньоланнівською сільською радою

7. Про звіт виконання сільського бюджету за 2020 рік Климівською сільською радою.

8. Про звіт виконання сільського бюджету за 2020 рік Федорівською сільською радою.

9.Про хід виконання плану економічного і соціального розвитку Ланнівської сільської ради за 2020 рік.

10. Про затвердження АКТу приймання – передачі майна із спільної власності  територіальних громад Карлівського району у комунальну власність Ланнівської сільської ради.

11. Про затвердження АКТів приймання – передачі майна Верхньоланнівської , Климівської , Федорівської сільських  рад у комунальну власність Ланнівської сільської ради.

12. Про прийняття програми «Безкоштовне транспортне перевезення жителів Ланнівської громади на 2021 рік».

13. Про закріплення та передачу в оперативне управління та на баланс комунального майна Ланнівської сільської ради.

14. Про реорганізацію АЗПСМ в ФАП  села Верхня Ланна та його підпорядкування Ланнівській АЗПСМ.

15. Про звіт директора та головного бухгалтера комунальних підприємств Ланнівської сільської ради, «Ланнівське  ГСКП», «Нижньоланнівське  ГСКП», про фінансово господарську діяльність  за 2020 рік.

16. Про хід виконання раніше прийнятих сільських програм.

17. Про надання фінансової допомоги Карлівській районній організації ветеранів війни в Афганістані.

18. Розгляд заяв громадян із земельних питань.
19.

Сільський  голова                                        Костянтин УДОВИЧЕНКО