Полтавська область, Карлівський район с.Ланна, с.Нижня Ланна, с. Куми, с. Коржиха, с. Чалівка, с.Львівське

Розпорядження про скликання ї 29 сесії 7 скликання Ланнівської сільської ради

Дата: 21.02.2020 14:22

ЛАННІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КАРЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від  21 лютого 2020 року                                                                                 № 04 /02-05

Про скликання двадцять дев’ятої сесії

сьомого скликання Ланнівської сільської ради

Керуючись п. 4 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

І.  Скликати засідання двадцять дев’ятої   сесії Ланнівської сільської ради сьомого скликання  06 березня 2020  року о 11:00 в  приміщенні Ланнівського будинку культури.

ІІ.   На засідання сесії винести питання:

1. Про створення сектору соціального захисту населення виконавчого комітету Ланнівської сільської ради

2. Про створення Служби «Соціальне таксі»  при сектору соціального захисту населення виконавчого комітету Ланнівської сільської ради.

3. Про затвердження Програми підтримки діяльності громадської організації «Люди з інвалідністю «Ланна. Безмежність»

4. Про затвердження структури загальної чисельності виконавчого комітету Ланнівської сільської ради.

5. Про затвердження штатного розпису  виконавчого комітету Ланнівської сільської ради.

6. Про внесення змін до показників бюджету Ланівської ОТГ на 2020 рік.

7. Про присвоєння чергового рангу сільському голові.

8. Про затвердження акта  обстеження технічного стану об’єктів комунальної власності:

водогону по вулиці Набережна,  с.Чалівка  Карлівського району, Полтавської області .

9. Про присвоєння поштових адрес в с. Нижня Ланна об’єктам комунальної власності та земельним ділянкам, на яких ці об’єкти розташовані.

10. Про затвердження Положення про попередню оплату товарів, робіт та послуг, що закуповуються  за бюджетні кошти виконавчим комітетом Ланнівської сільської ради.

11. Про внесення змін і доповнень до сільських програм.

12.  Про внесення змін до програми благоустрою населених пунктів Ланнівської сільської ради.

13. Про затвердження Програми надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку, які мешкають на території Ланнівської об’єднаної територіальної громади, на 2020 рік.

14. Про затвердження Положення про сільські бібліотеки.

15.Про затвердження Положення про сільський будинок культури Ланнівської ОТГ.

16. Розгляд заяв.

17. Різне.