Полтавська область, Карлівський район с.Ланна, с.Нижня Ланна, с. Куми, с. Коржиха, с. Чалівка, с.Львівське

Розпорядження про скликання позачергової 28 сесії 7 скликання Ланнівської сільської ради

Дата: 03.02.2020 15:05

ЛАННІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КАРЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 03 лютого 2020 року                                                              № 01/02-05

Про скликання  позачергової 28 сесії Ланнівської

сільської ради сьомого скликання

Керуючись п. 4 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

І.  Скликати   позачергову 28 сесію Ланнівської сільської ради сьомого скликання 07 лютого  2020  року о 13:00 в  приміщенні Ланнівського будинку культури.

ІІ.   На засідання сесії винести питання:

1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Ланнівської об’єднаної територіальної громади за 2019 рік.

2. Про вступ до Всеукраїнської асоціації ОМС Асоціації сільських, селищних рад та об’єднаних громад України.

3.  Про ліквідацію Кумівської сільської бібліотеки.

4. Про виключення Кумівської сільської бібліотеки з базової мережі закладів культури Ланнівської сільської ради.

5. Про затвердження договору купівлі-продажу об’єкта приватизації комунальної власності Ланнівської сільської ради.

6. Про внесення змін і доповнень до програми підтримки хворих односельців на 2019-2020 роки.

7. Про пайову участь у розвитку інфраструктури населених пунктів сільської ради.

8. Про передачу та затвердження актів приймання-передачі основних засобів комунальним підприємствам.

9. Про затвердження актів обстеження тротуарів,вулиць і доріг населених пунктів Ланнівської сільської ради та передачу їх  у господарське відання Ланнівському ГСКП.

10. Про уточнення адреси об’єкта нерухомості.

11. Про затвердження вартості асенізаційних послуг по ГСКП «Нижньоланнівське».

12. Про затвердження розпоряджень сільського голови в міжсесійний період.

13. Розгляд заяв.

Сільський голова                                  К.О.Удовиченко