Розрахунковий документ на проїзд автомобільним транспорт

Розрахунковий документ на проїзд автомобільним транспорт Головне управління ДПС у Полтавській області нагадує, що суб’єкти господарювання у сфері надання послуг пасажирського автомобільного транспорту зобов’язані проводити розрахунки з дотриманням вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 265) з обов’язковою видачею розрахункових документів встановленої форми та змісту.

Електронний документообіг між платником податків та контролюючим органом:  як здійснюється та в яких випадках може бути припинений?

Електронний документообіг між платником податків та контролюючим органом:              як здійснюється та в яких випадках може бути припинений?

До уваги фізичних осіб, які задекларували доходи за 2023 рік! Граничний термін сплати податкового зобов’язання  спливає 31 липня 2024 року

До уваги ФОП - платників єдиного податку першої - третьої груп щодо яких до ЄДР внесено запис про припинення підприємницької діяльності та податкова адреса яких знаходиться на території тимчасово окупованій російською федерацією!