Психологічна підтримка для ветеранів війни та членів їх сімей!!

План Б - сайт психологічної допомоги та Ланнівська громада підписали договір про надання психологічної допомоги для мешканців Ланнівської громади, відповідно до якого отримати безкоштовно професійну психологічну допомогу можуть:

• учасники бойових дій та/або члени їх сімей;

• особи з інвалідністю внаслідок війни та/або члени їх сімей;

• члени сімей зниклих безвісти або члени сімей осіб, які перебувають в полоні;

• члени сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України.

Війна – це надзвичайно травматичний досвід, який залишає глибокий слід у психіці людей. Стрес, тривога, депресія, посттравматичний стресовий розлад – це лише деякі з можливих наслідків, з якими можуть зіткнутися особи, що пережили війну або перебувають у зоні бойових дій.

Чому психолог важливий:

● Професійна підтримка: Психолог – це фахівець, який має знання та досвід у допомозі людям, які переживають складні життєві ситуації. Він може допомогти вам зрозуміти свої емоції, навчитися справлятися зі стресом, відновити психічне здоров’я.

● Індивідуальний підхід: Кожна людина переживає війну по-своєму. Психолог підбирає індивідуальний підхід до кожного клієнта, допомагаючи йому знайти найкращі способи подолання труднощів.

● Конфіденційність: Все, що ви обговорюєте з психологом, залишається конфіденційним. Це створює безпечний простір для того, щоб ви могли відкрито говорити про свої почуття та думки.

Чому варто звертатися за допомогою до сайту психологічної допомоги План Б:

● Доступність: План Б – це онлайн-платформа, яка надає доступ до психологічної допомоги 24/7. Ви можете отримати консультацію в будь-який зручний для вас час і місце.

● Різноманітність послуг: План Б пропонує широкий спектр послуг, включаючи індивідуальні консультації, групові заняття, інформаційні матеріали.

● Професіоналізм: На платформі працюють кваліфіковані психологи, які мають досвід роботи з людьми, що пережили травматичні події. На сьогодні на сайті вже працюють понад 20 кваліфікованих психологів з багаторічним досвідом роботи у сфері психологічної допомоги військовим та/або їхнім родинам. Девʼятеро з них — бойові психологи, які самі пройшли військову службу. Вони надаватимуть консультації у форматі онлайн-сесій.

Якщо ви відчуваєте, що вам важко впоратися з емоціями, які викликані війною, не залишайтеся наодинці зі своїми проблемами. Зверніться до психолога. Це важливий крок на шляху до відновлення вашого психічного здоров’я.

У разі виникнення питань та для отримання більш детальної інформації звертатися до відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Ланнівської сільської ради, що знаходиться за адресою: Полтавська область, Полтавський район, селище Ланна, вул. Миру, 9 або за телефоном: +380990869486.