Клас (2)

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 грудня 2023 р. №1346 «Деякі питання надання освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (за спеціальним фондом державного бюджету) у 2023 році» до обласного бюджету Полтавської області надійшла освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів із забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» в сумі 47, 3 млн грн.

Протягом січня 2024 року кошти субвенції будуть розподілені між обласним бюджетом та бюджетами територіальних громад пропорційно кількості 5 і 6 класів у закладах освіти, які здійснюють освітній процес у 2023/24 навчальному році за очною, поєднанням очної та дистанційної форми здобуття освіти, в адміністративно-територіальній одиниці.

На засадах співфінансування з місцевих бюджетів планується придбання мультимедійного обладнання для навчальних кабінетів закладів загальної середньої освіти комунальної власності (далі – заклади освіти), що здійснюють освітній процес за Державним стандартом базової середньої освіти на першому (адаптаційному) циклі базової середньої освіти за очною, поєднанням очної та дистанційної форми здобуття освіти.