ЛАННІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ

ЛАННІВСЬКОЇ СІЛЬСКОЇ РАДИ

НАКАЗ

09 листопада 2023 року                                                                                     № 82к/тр

с-ще Ланна Полтавського району Полтавської області

Про внесення змін до складу

атестаційної комісії II рівня

гуманітарного відділу Ланнівської

сільської ради

Керуючись наказом Міністерства освіти і науки від 09.09.2022 №805 «Про затвердження Положення про атестацію педагогічних працівників», у звʼязку з кадровими змінами в гуманітарному відділі Ланнівської сільської ради

НАКАЗУЮ:

1. Внести до складу атестаційної комісії ІІ рівня, утвореної наказом начальника  гуманітарного відділу Ланнівської сільської ради від 14.09.202372 к/тр «Про створення атестаційної комісії ІІ рівня гуманітарного відділу  Ланнівської сільської ради та організацію проведення атестації педагогічних працівників закладів освіти Ланнівської сільської ради у 2023/2024 навчальному році» такі зміни:

1.1. Включити до складу атестаційної комісії:

Вікторію Єфімову – головного спеціаліста гуманітарного відділу  Ланнівської сільської ради.

1.2. Функціональні обовʼязки секретаря атестаційної комісії II рівня доручити виконувати Вікторії Єфімову, головному спеціалісту гуманітарного відділу Ланнівської сільської ради.

2. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Начальник                                                                                Олександр БІЛИЙ