На фото Дерев'янко Олег Фото без опису

Дерев'янко Олег Віталійович

Олег народився і виховувався в селі Климівка, був учнем місцевої школи, отримавши атестат,  вступив до Карлівського професійно-технічного училища. За своє, таке недовге життя, встиг закінчити навчання, попрацювати і пройти строкову військову службу. Жив, мріяв, будував плани на майбутнє, але все перекреслила страшна війна

Прекрасна людина, добрий син, надійний друг, патріот. В березні 2022 року Олег прийняв рішення піти добровольцем в Національну гвардію України, свідомо обравши  для себе непростий шлях Воїна-захисника, вирішивши з ахищати Україну та її народ, мир та безпеку своїх рідних….

Разом з бойовими побратимами мужньо виконував військовий обов'язок , виявляв стійкість в ході бойового зіткнення із збройними силами російської федерації, і на превеликий жаль, 12-го серпня 2023 року, внаслідок ворожого мінометного обстрілу поблизу населеного пункту Роботине, Пологівського району Запорізької області, солдат Дерев'янко Олег Віталійович отримавши поранення несумісне з життям, загинув .

У нього залишилися мати….

Похований у селі  Климівка  Полтавської області.