ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ЛАННІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

 

 

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

сільського голови

 

04 січня 2022 року                             с-ще Ланна                                     № 08/02-04

 

 

 

Про оголошення конкурсу на

заміщення вакантних посад

посадових осіб виконавчого

комітету Ланнівської сільської ради

 

 

 

Відповідно до статті 10 Закону України  «Про службу в органах місцевого самоврядування», Постанови Кабінету Міністрів  України від 15 лютого 2002 року №169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» (із змінами), наказу Головного Управління Державної служби України від 08.07.2011 № 164 «Про затвердження Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 28.07.2011 за №930/19668 (зі змінами):

1. Оголосити  з 14 січня 2022 року конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб органа місцевого самоврядування виконавчого комітету Ланнівської сільської ради:

- начальника відділу, головного бухгалтера відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Ланнівської сільської ради;

 - головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Ланнівської сільської ради;

 спеціаліста ІІ категорії земельного відділу виконавчого комітету Ланнівської сільської ради

- спеціаліста ІІ категорії відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Ланнівської сільської ради (текст оголошення додаток №1).

2. Встановити основні вимоги до кандидатів на заміщення вакантних посади виконавчого комітету Ланнівської сільської ради (додаток 2).

3. Конкурс проводити відповідно до Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів  України від 15 лютого 2002 року №169 та Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого наказом Головного Управління Державної служби України від 08.07.2011 №164, Порядку проведення конкурсу та Порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Ланнівської сільської ради та її виконавчих органів затвердженого розпорядженням сільського голови від 04.01.2022 р. № 03/02-04.

4. Затвердити перелік питань на перевірку та оцінку знань Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції», «Про місцеве самоврядування в Україні», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень виконавчого комітету та мйого структурних підрозділів (додаток 4).

 

 

 

Сільський голова                                              Костянтин УДОВИЧЕНКО

 

 

Детальніша інформація :

Положення про конкурс

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3