Полтавська область, Полтавський район

Розпорядження про скликання позачергової 17 сесії 8 скликання Ланнівської сільської ради

Дата: 26.11.2021 11:14

ЛАННІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

26 листопада   2021 року                                                   №32/02-05

Про скликання  позачергової

сімнадцятої сесії восьмого скликання

Ланнівської сільської ради

Керуючись п.4 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

І. Скликати засідання позачергової сімнадцятої сесії восьмого скликання Ланнівської сільської ради

13 грудня  2021 року о 13:00 в приміщенні Ланнівського сільського будинку культури.

ІІ.  На порядок денний винести питання:

• Про внесення змін до «Програми соціального захисту населення Ланнівської територіальної громади на 2021 рік».

• Про внесення змін до програми «Водопостачання  та водовідведення на 2021 рік».

• Про внесення змін до програми «Благоустрою населених пунктів Ланнівської сільської ради на 2021 рік».

• Про внесення змін до «Програми земельної реформи по Ланнівській сільській раді на 2021 рік».

• Про внесення змін до «Програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Ланнівської територіальної громади на 2021-2023 р.р.».

• Про внесення змін до сільської Програми розвитку культури на 2021 рік.

• Про внесення змін до сільської Програми розвитку освіти Ланнівської сільської ради на 2021-2022 рр.».

• Про внесення змін до оздоровлення та відпочинку дітей Ланнівської громади на 2021 рік.

• Про внесення змін до показників бюджету Ланнівської сільської територіальної громади на 2021 рік (16522000000).

• Про внесення змін до Бюджетного Регламенту Ланнівської територіальної громади.

• Про внесення змін до штатного розпису апарату виконавчого комітету Ланнівської сільської ради на 2021 рік.

• Про деякі питання оренди комунального майна.

• Про отримання дозволу на спеціальне водокористування Госпрозрахунковим  сільським комунальним підприємством

«Нижньоланнівське».

• Про отримання дозволу на спеціальне водокористування Ланнівським госпрозрахунковим сільським комунальним підприємством.

• Про надання на списання необоротних активів, які знаходяться на балансі КНП «Карлівський ЦПМСД».

• Розгляд заяв громадян та юридичних осіб із земельних питань.

• Різне.

Сільський голова                            Костянтин УДОВИЧЕНКО