Розпорядження про скликання  позачергової 34 сесії 7 скликання Ланнівської  сільської ради від 16.10.2020

Дата: 16.10.2020 08:39

ЛАННІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КАРЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16 жовтня  2020 року                                                                 № 15 /02-05

Про скликання  позачергової  тридцять четвертої

сесії сьомого скликання Ланнівської  сільської ради

У зв’язку із необхідністю вирішення питань життєдіяльності Ланнівської об’єднаної територіальної громади, керуючись ст. ст. 46, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

І.  Скликати засідання позачергової тридцять четвертої   сесії Ланнівської сільської ради сьомого скликання  22 жовтня 2020  року о 13 годині в  приміщенні Ланнівського будинку культури.

ІІ. На порядок денний  винести питання:

1. Про внесення змін до показників бюджету Ланнівської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

2. Про затвердження звіту про виконання бюджету об’єднаної сілької територіальної громади за 9 місяців 2020 року.

3.  Про внесення змін до сільських програм на 2020 рік.

4.  Про затвердження звіту щодо повторного відстеження результативності регуляторного акта - рішення двадцятої сесії сьомого скликання Ланнівської сільської ради від 12.06.2019 року №7 «Про встановлення  ставок та пільг із сплати місцевих податків з 2020 року».

5. Про затвердження звіту щодо повторного відстеження результативності регуляторного акта - рішення двадцять третьої сесії сьомого скликання Ланнівської сільської ради від 12.09.2019 року №5 «Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Ланнівської сільської ради»

6. Про затвердження звіту щодо повторного відстеження результативності регуляторного акта - рішення двадцять третьої сесії сьомого скликання Ланнівської сільської ради від 12.09.2019 року №6 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на право оренди комунального майна та Методики розрахунку орендної плати за комунальне майно і пропорції її розподілу».

7. Про деякі питання оренди комунального майна Ланнівської територіальної громади

8. Про  внесення змін до рішення від 21.07.2020 року «Про затвердження структури та чисельності апарату виконавчого комітету Ланнівської сільської ради»

9. Про створення юридичної особи «Фінансовий відділ виконавчого комітету  Ланнівської сільської ради».

10.Про передачу закладів освіти та культури в комунальну власність Ланнівської сільської ради.

11. Про внесення змін до порядку виділення земельних ділянок учасникам АТО.

12-45. Розгляд заяв з питань земельних відносин.

Сільський голова                                                   К.О.Удовиченко