ЛАННІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КАРЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від  10 листопада 2020 року                                                             17 /02-05

Про скликання позачергової  тридцять п’ятої сесії

сьомого скликання Ланнівської сільської ради

У зв’язку із потребою термінового вирішення питань життєдіяльності громади, керуючись п. 4 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

І.  Скликати засідання позачергової тридцять п’ятої  сесії Ланнівської сільської ради сьомого скликання  12 листопада 2020  року о 13:00 в  приміщенні Ланнівського будинку культури.

ІІ. На порядок денний  винести питання:

1. Про внесення змін до структури та чисельності апарату виконавчого комітету Ланнівської сільської ради, затверджених рішенням № 3 позачергової 32 сесії Ланнівської сільської ради 7 скликання.

2. Про внесення змін  до показників бюджету Ланнівської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

3. Про внесення змін до сільських програм.

4. Про затвердження проектно-кошторисної документації "Капітальний ремонт території загального користування місця відпочинку населення та улаштування елементів благоустрою по вулиці Молодіжна в селі Нижня Ланна Карлівського району Полтавської області"

5. Про затвердження розпоряджень голови у міжсесійний період.

6. Про затвердження Генерального плану населеного пункту та зонінгу селища Ланна.

7.Про затвердження Генерального плану населеного пункту та зонінгу села Куми.

8-34.Розгляд заяв з питань земельних відносин.

46. Про безоплатну передачу матеріальних цінностей.

Сільський голова                                               К.О.Удовиченко