ЛАННІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КАРЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від  15 червня 2020 року                                                          09 /02-05

Про скликання позачергової  тридцять першої сесії

сьомого скликання Ланнівської сільської ради

Керуючись п. 4 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

І.  Скликати засідання позачергової тридцятої   сесії Ланнівської сільської ради сьомого скликання  17  червня 2020  року о 14:00 в  приміщенні Ланнівського будинку культури.

ІІ. На порядок денний  винести питання:

1. Про внесення змін до показників бюджету Ланнівської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

2. Про приймання-передачу благодійної допомоги у вигляді захисних та санітарно-гігієнічних засобів для забезпечення відділу освіти, культури, молоді та спорту Ланнівської сільської ради об’єднаної територіальної громади.

3. Про приймання-передачу благодійної допомоги у вигляді захисних  та санітарно-гігієнічних засобів для забезпечення медперсоналу Ланнівської АЗПМСМ.

4. Про встановлення ставок та пільг із сплати місцевих податків  на 2021 рік.

5. Про внесення змін і доповнень до сільських програм з розроблення (оновлення) містобудівної документації Ланнівської сільської ради на 2020-2021 роки та земельної реформи по Ланнівській сільській раді на 2019-2020 роки

6. Про внесення змін до програми благоустрою населених пунктів Ланнівської сільської ради на 2020 рік

7. Про затвердження звіту про оцінку майна 03/15-20  та передачу двох свердловин  у господарське відання та на баланс ГСКП «Нижньоланнівське».

8. Про надання погодження на укладення договору оренди з ПФ ПАТ «Укртелеком» на новий термін.

9. Про поновлення договору оренди водного об’єкта та договору оренди землі ПП «Ланна – Агро».

10. Про поновлення договору оренди землі Лозовому Віктору Володимировичу.

11. Про поновлення договору оренди землі Штепі Сергію Анатолійовичу.

12. Про внесення змін до штатного розпису виконавчого комітету Ланнівської сільської ради.

13. Про уточнення поштових адрес нежитлових будівель.

14. Про уточнення поштової адреси за заявою Савченка О.Г.

15. Про уточнення поштової адреси за заявою Голубенка М.О.

16. Про пришкільні табори 2019-2020 навчального року.

17. Про затвердження розпоряджень сільського голови в міжсесійний період.

18. Розгляд заяв.

19. Різне.