ЛАННІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КАРЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12 жовтня 2018 року                                                                   № 17/02-05

Про скликання тринадцятої сесії

сьомого скликання Ланнівської сільської ради

Керуючись п. 4 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання плану роботи сільської ради на 2018 рік,

І.  Скликати засідання тринадцятої   сесії сьомого скликання Ланнівської сільської ради 23 жовтня 2018  року на 15:00 в  приміщенні Ланнівського будинку культури.

ІІ.   На засідання сесії винести питання:

1. Звіт сільського голови Ланнівської об"єднаної територіальної громади.
  2. Про внесення змін до показників бюджету ОСТГ на 2018 рік.
  3. Про внесення змін і доповнень до сільських програм.
  4. Про оприлюднення рішення "Про внесення змін до рішення №1 " Про встановлення ставок та пільг зі сплати місцевих податків на 2019 рік"
  5. Про уточнення в новій редакції установчих документів закладів освіти та культури комунальної власності Ланнівської сільської ради.
  6. Про уточнення поштової адреси закладу освіти комунальної власності Ланнівської сільської ради ( Ланнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
  7. Про призначення керівника закладу культури комунальної власності Ланнівської сільської ради.
  8. Про зміни в землекористуванні та обліку нерухомого майна громадян
  9. Розгляд заяв громадян з питань земельних відносин.

Сільський голова                                        К.О.Удовиченко