ЛАННІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КАРЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

06 серпня 2018 року                                                 № 14/02-05

Про скликання позачергової одинадцятої сесії

сьомого скликання Ланнівської сільської ради

Керуючись п. 4 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку із необхідністю термінового вирішення питань життєдіяльності  територіальної громади,

І.  Скликати засідання позачергової одинадцятої сесії сьомого скликання Ланнівської сільської ради 10 серпня 2018  року о 13:00 в  приміщенні Ланнівського будинку культури.

ІІ.   На засідання сесії винести питання:

1. Про внесення змін до показників бюджету ОСТГ на 2018 рік.
  2. Про внесення змін та доповнень до сільських програм.
  3. Про затвердження штатного розпису відділу освіти, культури та спорту.
  4. Про затвердження проектно-кошторисної документації «Нове будівництво об’єкт благоустрою – парку відпочинку по вул. Миру в селищі Ланна Карлівського району Полтавської області.
  5. Про приватизацію квартири №1 за адресою: вул. Сумця, 8, с-ще Ланна Карлівського району Полтавської області.
  6. Про зміни в землекористуванні та обліку нерухомого майна громадян.
  7. Про розгляд заяв громадян з питань земельних відносин.
  8. Різне.

Сільський голова                                              К.О.Удовиченко