Як особам з інвалідністю та іншим категоріям громадян дізнатись про виробників протезів в Україні

Підтримка людей з інвалідністю, передусім забезпечення їх допоміжними засобами реабілітації та безоплатне протезування, сприяє швидкому та якісному процесу інтеграції людей з особливими потребами у суспільство, а саме безбар’єрному доступу до іфраструктури, транспорту, зайнятості, освіти, отримання публічної інформації, послуг з боку держави та бізнесу. На сайті ДП «ІОЦ Мінсоц- політики України» опубліковано дашборд, який допоможе знайти та візуалізувати інформацію про підприємства, які виробляють протезно-ортопедичні вироби.

УЖЕ ДЕСЯТКИ УКРАЇНСЬКИХ ПРАПОРІВ ПОВЕРНУЛИСЯ НА СВОЄ ЗАКОННЕ МІСЦЕ В МЕЖАХ ОБОРОННОЇ ОПЕРАЦІЇ – ЗВЕРНЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Бажаю здоровʼя, шановні українці! Сьогодні маємо хороші новини з півдня. Кількість українських прапорів, які повертаються на своє законне місце в межах оборонної операції, що триває, – вже десятки. 41 населений пункт звільнено.

ОЧИЩЕННЯ ПУБЛІЧНОГО ПРОСТОРУ ВІД МАРКЕРІВ РУСИФІКАЦІЇ ТА ТОТАЛІТАРИЗМУ

2 ЛИСТОПАДА ОЛЕКСАНДР ТКАЧЕНКО ТА ЧЛЕНИ ЕКСПЕРТНОЇ РАДИ МКІП ДАДУТЬ РОЗ?ЯСНЕННЯ ЩОДО УХВАЛЕНИХ РІШЕНЬ ТА РЕКОМЕНДАЦІЙ РАДИ СТОСОВНО ОЧИЩЕННЯ ПУБЛІЧНОГО ПРОСТОРУ ВІД МАРКЕРІВ РУСИФІКАЦІЇ ТА ТОТАЛІТАРИЗМУ У середу, 2 листопада, о 13:00 у Києві у Медіа Центрі Україна – Укрінформ відбудеться брифінг членів Експертної ради Міністерства культури та інформаційної політики з питань подолання наслідків русифікації та тоталітаризму.