Із початку повномасштабного вторгнення Полтавщина стала другою домівкою для сотні тисяч внутрішньо переміщених осіб.

Blue Black Modern Digital Marketing Agency Facebook Cover 1Наразі в області на облік перебувають близько 165 тис. внутрішньо переміщених осіб.

З метою покращення житлових умов внутрішніх переселенців в області створено та діє 64 місця тимчасового житла, в яких проживають 3092 мешканці.

МТП діє у 28 територіальних громадах області.

Інформацію про кількість вільних місць, які можна отримати за посиланням  https://poda.gov.ua/attachments/168183 або в розділі на порталі обласної адміністрації в розділі ,,Допомога ВПО” – Доступне житло.

Контактна інформація: Управління у справах реінтеграції, соціального захисту ветеранів та внутрішньо переміщених осіб облвійської адміністрації (0532) 56 27 33; urszvv@adm-pl.gov.ua .

У місцях тимчасового проживання здійснюються постійні моніторинги їх відповідності вимогам чинного законодавства. Завдяки міжнародним організаціям МТП забезпечуємо меблями та побутовою технікою: холодильниками, матрасами, пральними машинами, бойлерами, прасками, обігрівачами.