Фото без опису

06 травня 2022 року відбулось засідання виконавчого комітету Ланнівської сільської ради , де більшістю голосів були прийняті такі рішення :

Протокол засідання виконавчого комітету  06.05.2022 року

1. Про внесення змін до показників бюджету Ланнівської сільської ради.

2. Про внесення змін до "Програми  земельної реформи по Ланнівській сільській раді на 2022 рік"

3. Про внесення змін до "Програми водопостачання та водовідведення на 2022 рік"

4. Про внесення змін до " Програми благоустрою населених пунктів Ланнівської сільської ради на 2022 рік".

5. Про розгляд заяви гр.  Тимошенко Тетяни Вікторівни про взяття на облік ВПО.

6. Про розгляд заяви гр. Шубіної Олени Вікторівни про взяття на облік ВПО.

7. Про розгляд заяви гр. Миронової Ольги Євгеніївни про взяття на облік ВПО.

8. Про затвердження плану роботи Фінансового відділу Ланнівської сільської ради.

9. Про розгляд заяв власників житла на компенсацію витрат за тимчасове розміщення ВПО.

10. Про розгляд заяви гр. Ляхович Василя Дмитровича на компенсацію витрат за тимчасове розміщення ВПО.

11. Про розгляд заяви гр. Дзьох Лесі Володимирівни на компенсацію витрат за тимчасове розміщення ВПО.

12.Про розгляд заяви гр.Борисенко Володимира Сергійовича на компенсацію витрат за тимчасове розміщення ВПО.

13. Про розгляд заяви гр. Ігнатенко Ольги Миколаївнина компенсацію витрат за тимчасове розміщення ВПО.

14. Про розгляд заяви гр. Касмініна Сергія Михайловича на компенсацію витрат за тимчасове розміщення ВПО.

15.Про розгляд заяви гр.Кошкарьова Олександра Івановича на компенсацію витрат за тимчасове розміщення  ВПО.

16.Про розгляд заяви гр.Лакеєнко Станіслава Миколайовича на компенсацію витрат за тимчасове розміщення ВПО.

17.Про розгляд заяви гр. Тюпи Таміли Павлівни на компенсацію витрат за тимчасове розміщення ВПО.

18. Про розгляд заяви гр. Березнюка Миколи Пилиповича на компенсацію витрат за тимчасове розміщення ВПО.

19. Про розгляд заяви гр. Пономаренко Ганни Миколаївни на компенсацію витрат за тимчасове розміщення ВПО.

20. Про розгляд заяви гр. Лозового Віктора Володимировича на компенсацію витрат за тимчасове розміщення ВПО.

21. Про розгляд заяви гр. Арутунян Норіка Ліпаритовича  на компенсацію витрат за тимчасове розміщення ВПО.

22. Про розгляд заяви гр.Погорілому Миколі Леонідовичу на компенсацію витрат за тимчасове розміщення ВПО.

23.Про розгляд заяви гр.Сиротіна Олександра Яковича на компенсацію витрат за тимчасове розміщення ВПО.

24. Про розгляд заяви гр.Шапочник Тетяни Миколаївни на компенсацію витрат за тимчасове розміщення ВПО.

25. Про розгляд заяви гр.Юрченка Петра Тимофійовича на компенсацію витрат за тимчасове розміщення ВПО.

26.Про розгляд заяви гр.Юхтенко Дмитра Володимировича на компенсацію витрат за тимчасове розміщення ВПО.

27.Про розгляд заяви гр.Осіпова Миколи Івановича на компенсацію витрат за тимчасове розміщення ВПО.

28. Про розгляд заяви гр.Борисенка Володимира Сергійовича на компенсацію витрат за тимчасове розміщення ВПО.

29. Про розгляд заяви гр. Кручко Миколи Павловича на компенсацію витрат за тимчасове розміщення ВПО.