Фото без опису

08 вересня 2022 року відбулось засідання виконавчого комітету Ланнівської сільської ради , де більшістю голосів були прийняті такі рішення:

Протокол засідання  виконавчого комітету Ланнівської сільської ради від 08.09.2022

1. Внесення змін до "Програми соціально- економічного розвитку Ланнівської територіальної громади на 2022 рік"

2.Внесення змін до "Програми водопостачання та водовідведення 2022 рік"

3. Внесення змін до цільової програми цивільного захисту населення від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території Ланнівської сільської ради на 2022-2023 рр.

4. Про затвердження змін до показників бюджету Ланнівської сільської територіальної громади на 2022 р.

5. Про затвердження висновку служби у справах дітей щодо Туменко Марини Олегівни, 16.07.1979 року народження;

6. Про затвердження висновку щодо можливості призначення опікуном  Тарана А. В., та подання до суду про призначення Тарана А. В. опікуном над Таран З. М.

7. Про дострокове розірвання договору оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності Машівської селищної ради від 21.04.2021 року

8. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 13.04.2022 року № 38 «Про затвердження переліку закладів освіти для розміщення внутрішньо переміщених осіб»

9. Про розгляд заяв власників житла на компенсацію витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб

10 Затвердження мережі закладів освіти Ланнівської сільської ради на 2022-2023 навчальний рік.

11. Розгляд заяви гр. Савран О.М. про компенсацію витрат за тимчасове розміщення ВПО

12. Про розгляд заяви гр. Невтринос Олени Юріївни про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;

13. Про передачу матеріальних цінностей для використання в місцях компактного проживання внутрішньо переміщених осіб.

14. Про уточнення адреси  об’єкту нерухомого майна – будинку садибного типу з господарськими будівлями та спорудами;

15. Про уточнення  поштової адреси  об’єкту нерухомого майна – житлового будинку;

16. Про розгляд протоколів про адміністративне правопорушення.

17. Про ведення обліку дітей дошкільного , шкільного та учнів , які проживають на території Ланнівської сільскої ради.