Фото без опису

08 липня 2022 року відбулось позачергове засідання Виконавчого комітету Ланнівської сільської ради , де більшістю голосів були прийняті такі рішення.

Протокол засідання Виконавчого комітету Ланнівської сільської ради від 08.07.2022

1. Про схвалення проєкту рішення " Про затвердження звіту про виконання бюджету сільської територіальної громади за І півріччя 2022 року"

2. Про надання дозволу на підписання договорів оренди , або додаткових угод до них , та отримання орендної плати за земельні ділянки , які належать неповнолітнім дітям.

3. Про розгляд заяв власників житла на компенсацію витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб.

4. Про уточнення адреси об"єкту нерухомого майна.

5. Про розгляд питання щодо доцільності проживання малолітньої дитини з батьком.