Фото без опису

19 травня 2022 року відбулось засідання виконавчого комітету Ланнівської сільської ради , де більшістю голосів були прийняті такі рішення :

Протокол засідання виконавчого комітету  19.05.2022 року

1. Про затвердження Програми соціального захисту та підтримки внутрішньо переміщенних осіб на території Ланнівської територальної громади на 2022 рік.

2. Про внесення змін до показників бюджету Ланнівської сільської територіальної громади на 2022 рік.

3. Про внесення змін до "Програми водопостачання та водовідведення 2022 рік."

4. Про внесення змін до " Програми благоустрою населених пунктів Ланнівської сільської ради на 2022 рік".

5. Про уточнення адреси об"єкту нерухомого майна - будинку садибного типу з господарськими будівлями та спорудами.

6. Про зміну адреси нерухомого майна

7. Про уточнення адреси об"єкту нерухомого майна -  житлового будинку з надвірними будівлями

8. Про уточнення адреси житлового будинку.

9. Про передачу матеріальних цінностей для ВПО.

10. Про розгляд заяви фізичної особи.

11. Різне.