06 червня 2022 року відбулось засідання виконавчого комітету Ланнівської сільської ради , де більшістю голосів були прийняті такі рішення :

Протокол засідання виконавчого комітету  06.06.2022 року

1. Про схвалення проєкту рішення Ланнівської сільської ради " Про встановлення місцевих податків і зборів на території Ланнівської сільської територіальної громади Полтавського району Полтавської області на 2023 рік" .

2. Про затвердження цільової Програми  цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного характеру на території Ланнівської сільської ради на 2022-2023 роки.

3. Про внесення змін до Програми щодо забезпечення законності , охорони прав, свобод  і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2022 рік.

4. Про внесення змін до показників бюджету Ланнівської сільської територіальної громади на 2022 рік.

5. Про розгляд заяв власників житла на компенсацію витрат за тимчасове розміщення ВПО.

6. Про внесення змін до складу комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Ланнівської сільської ради.

7.Про затвердження Плану цивільного захисту Ланнівської сільської територіальної громади на особливий період.

8. Про затвердження Плану реагування на надзвичайні ситуації в Ланнівській територіальній громаді.

9. Про утворення добровільного формування цивільного захисту Ланнівської сільської територіальної громади.

10. Про внесення змін до Програми надання допомог громадянам, які залучені до оборонної роботи на 2022 рік.