Засідання Виконавчого комітету Ланнівської сільської ради 12.01.2022 року

Дата: 17.01.2022 10:46

12 січня  2022 року відбулось засідання виконавчого комітету Ланнівської сільської ради , де більшістю голосів були прийняті такі рішення :

Протокол засідання виконавчого комітету 12.01.2022 року

1. Про продовження терміну дії договору оренди комунальної власності №37 від 12.04.2019 року.

2. Про виконання заходів щодо запобігання розвитку корупції у виконавчому комітеті Ланнівської сільської ради.

3. Про затвердження плану заходів щодо запобігання розвитку корупції у виконавчому комітеті Ланнівської сільської ради.

4. Про завтердження інструкції з діловодства Ланнівської сільської ради та виконавчого комітету Ланнівської сільської ради.

5. Про надання дозволу на укладення договору купівлі-продажу.

6. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян.

7. Про присвоєння адреси об"єкту нерухомого майна.

8. Про закріплення території обслуговування за закладами дошкільної та загальної середньої освіти Ланнівської сільської ради на 2021-2022 навчальний рік.

9.. Про розгляд протоколів про адміністративне правопорушення.

10. Про затвердження плану заходів з питань соціального захисту одингоких та одиноко проживаючих громадян похилого віку , бездомних осіб в осінньо-зимовий період 2021-2022 років.