Фото без опису

07 лютого  2022 року відбулось засідання виконавчого комітету Ланнівської сільської ради , де більшістю голосів були прийняті такі рішення :

Протокол засідання виконавчого комітету 07.02.2022 року

1. Про продовження терміну дії договору оренди комунальної власності №43 від 07.06.2019 року.

2. Про затвердження змісту оголошення про передачу в оренду майна комунальної власності на аукціоні за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій.

3. Про створення комісії з питань евакуації Ланнівської територіальної громади

4. Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту на території Ланнівської сільської ради на 2022 рік.

5. Про затвердження Плану роботи комісії питань з ТЕБ та НС Ланнівської сільської ради на 2022 рік.

6. ПРо затвердження плану евакуації населення Ланнівської сільської територіальної громади у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій.

7. Про зміну адрес об"єктів нерухомого майна

8. Про розгляд протоколів про адміністративне правопорушення.