Фото без опису

23 грудня  2021 року відбулось засідання виконавчого комітету Ланнівської сільської ради , де більшістю голосів були прийняті такі рішення :

Протокол засідання виконавчого комітету 23.12.2021

1. Про затвердження плану роботи виконавчого комітету на 2022 рік.

2. Про схвалення Плану соціально-економічного розвитку Ланнівської територіальної громади на 2022 рік.

3. Про організацію та проведення приписки громадян до призовної дільниці.

4. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Ланнівської сільської ради №49 "Про взяття на квартирний облік " від 21.12.2018р.

5. Про визначення видів робіт для порушників , на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських (суспільно-корисних) робіт , та переліку об"єктів ( підприємств, установ, організацій) , на яких порушники виконуватимуть такі роботи на 2022 рік та видів безоплатних суспільно корисних робіт для відбудування засудженими кримінального покарання у вигляді громадських робіт та переліку об"Єктів ( підприємств, установ, організацій) , на яких засуджені виконуватимуть такі роботи на 2022 рік.

6. Про розгляд протоколів про адміністративне правопорушення.