Рішення виконавчого комітету Ланнівської сільської ради 02.12.2021

Дата: 06.12.2021 08:35

2 грудня  2021 року відбулось засідання виконавчого комітету Ланнівської сільської ради , де більшістю голосів були прийняті такі рішення :

Протокол засідання виконавчого комітету 02.12.2021

1. Про внесення змін до Плану заходів щодо складання проекту бюджету Ланнівської сільської територіальної громади.

2. Про схвалення проекту бюджету Ланнівської сільської територіальної громади на 2022 рік

3. Про взяття на баланс частини нерухомого майна за адресою : вул. Паркова, 1 с. Ланна

4. Про затвердження умов оренди майна : частини нежитлового приміщення загальною площею 53,0 кв.м. за адресою : с-ще Ланна , вул. Паркова 1, Полтавського району, Полтавської області.

5. Про затвердження плану діяльності виконавчого комітету Ланнівської сільської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2022 рік.

6. Деякі питання , пов"язані з передачею в оренду майна комунальної власності.

7. Про затвердження умов оренди майна : частини нежитлового приміщення загальною площею 91,4 кв.м. за адресою : с.Ланна , вул. Миру, 13, Полтавського району, Полтавської області.

8. Про схвалення проекту рішення "Про внесення змін до показників бюджету Ланнівської сільської територіальної громади на 2021 рік"