Полтавська область, Полтавський район с.Ланна, с.Нижня Ланна, с.Куми, с.Коржиха, с.Чалівка, с.Львівське, с.Верхня Ланна, с.Редути, с.Холодне Плесо, с.Климівка, с.Федорівка

Рішення виконавчого комітету від 18.10.2021

Дата: 20.10.2021 11:19

18 жовтня 2021 року відбулось засідання виконавчого комітету Ланнівської сільської ради , де більшістю голосів були прийняті такі рішення :

Протокол засідання виконавчого комітету 18.10.2021

1. Про передачу в оренду майна комунальної власності на аукціоні із зниженням стартової орендної плати на 50 відсотків.

2. Про схвалення проекту рішення "Про внесення змін до показників бюджету Ланнівської сільської територіальної громади на 2021 рік."

3. Про затвердження заходів до Дня пам"яті жертв Голодоморів 1932-1933 років в Україні.

4. Про затвердження заходів щодо відзначення на території Ланнівської територіальної громади Дня Гідності та Свободи.

5. Про розгляд протоколів про адміністративне правопорушення.