Полтавська область, Полтавський район с.Ланна, с.Нижня Ланна, с.Куми, с.Коржиха, с.Чалівка, с.Львівське, с.Верхня Ланна, с.Редути, с.Холодне Плесо, с.Климівка, с.Федорівка

Рішення виконавчого комітету Ланнівської сільської ради від 04.11.2021

Дата: 08.11.2021 08:46

4 листопада 2021 року відбулось засідання виконавчого комітету Ланнівської сільської ради , де більшістю голосів були прийняті такі рішення :

Протокол засідання виконавчого комітету 04.11.2021

1. Про затвердження проектно-кошторисної документації по об'єкту "Капітальний ремонт частин внутрішніх приміщень у громадському будинку "Адміністративний будинок " по вул. Кооперативна , 32 у с. Климівка Карлівського району Полтавської області.

2. Про вирішення спору щодо участі одного із батьків у вихованні дитини та визначення способів такої участі.

3. Про створення та затвердження положення координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству за ознакою статі та торгівлі людьми.

4. Про затвердження змісту оголошення про передачу в оренду майна комунальної власності на аукціоні за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій.