Фото без опису

4 листопада 2021 року відбулось засідання виконавчого комітету Ланнівської сільської ради , де більшістю голосів були прийняті такі рішення :

Протокол засідання виконавчого комітету 04.11.2021

1. Про затвердження проектно-кошторисної документації по об'єкту "Капітальний ремонт частин внутрішніх приміщень у громадському будинку "Адміністративний будинок " по вул. Кооперативна , 32 у с. Климівка Карлівського району Полтавської області.

2. Про вирішення спору щодо участі одного із батьків у вихованні дитини та визначення способів такої участі.

3. Про створення та затвердження положення координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству за ознакою статі та торгівлі людьми.

4. Про затвердження змісту оголошення про передачу в оренду майна комунальної власності на аукціоні за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій.