Фото без опису

4 жовтня 2021 відбулося засідання виконавчого комітету Ланнівської сільської ради, де більшістю голосів присутніх членів виконавчого комітету прийнято наступні рішення :

Протокол  засідання №15 від 04.102021 р

1.Про затвердження протоколу комісії з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання , наближених до сімейних , забезпечення житлом дітей сиріт, дітей , позбавлених батьківського піклування , осіб з їх числа.

2. Про схвалення проєкту рішення "Про затвердження звіту про виконання бюджету сільської територіальної громади за 9 місяців 2021 року".

3. Про внесення змін до складу робочої групи з питань формування проекту сільського бюджету на 2022 рік.