Полтавська область, Полтавський район с.Ланна, с.Нижня Ланна, с.Куми, с.Коржиха, с.Чалівка, с.Львівське, с.Верхня Ланна, с.Редути, с.Холодне Плесо, с.Климівка, с.Федорівка

Рішення виконавчого комітету від 22.09.2021

Дата: 01.10.2021 08:50

22 вересня 2021 відбулося засідання виконавчого комітету Ланнівської сільської ради, де більшістю голосів присутніх членів виконавчого комітету прийнято наступні рішення :

Протокол  засідання №14 від 22.09.2021 р

1.Про передачу в оренду майна комунальної власності та включення цих об"єктів до Переліку об"єктів першого типу

2. Про затвердження орієнтовного плану роботи виконавчого комітету Ланнівської сільської ради на IVквартал 2021 року.

3. Про надання дозволу на укладення договору дарування житлового будинку в якому зареєстровані малолітні діти.

4. Про встановлення опіки над дитиною-сиротою.

5. Про впорядкування черги та затвердження списку осіб , які потребують поліпшення житлових умов та перебувають на квартирному обліку у виконавчому комітеті Ланнівської сільської ради.

6. Про взяття на квартирний облік.

7. Про організацію та проведення призову громадян України на строкову військову службу восени 2021 року.

8. Про розгляд протоколів про адміністративне правопорушення.