20 квітня 2021 відбулося засідання виконавчого комітету Ланнівської сільської ради, де більшістю голосів присутніх членів виконавчого комітету прийнято наступні рішення :

Протокол засідання виконавчого комітету

1. Про призначення способу участі у вихованні та спілкуванні з малолітньою дитиною.

2. Про затвердження рішення комісії з питань захисту прав дитини.

3. Про встановлення опіки над дитиною.

4. Про встановлення опіки над дитиною.

5. Про затвердження заходів з благоустрою територій населених пунктів Ланнівської сільської ради.

6.Про схвалення проекту рішення " Про затвердження звіту "Про виконання бюджету сільської територіальної громади за І квартал 2021 року"

7.Про розгляд протоколів про адміністративне правопорушення

8.Про хід виконання обласних заходів щодо боротьби з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19.

9.Про затвердження Положення про квартирний облік при виконавчому комітеті Ланнівської сільської ради.

10.Про затвердження плану заходів щодо складання прогнозу бюджету Ланнівської сільської територіальної громади на 2022-2023 роки.

11. Про впорядкування черги та затвердження списку осіб , які потребують поліпшення житлових умов.

12. Про взяття на квартирний облік.