19 травня 2021 відбулося засідання виконавчого комітету Ланнівської сільської ради, де більшістю голосів присутніх членів виконавчого комітету прийнято наступні рішення :

Протокол засідання виконавчого комітету

1. Про організацію роботи пришкільних таборів з денним перебуванням дітей влітку 2021 року.

2.Про заходи щодо боротьби з карантинною рослинністю на території Ланнівської територіальної громади.

3. Про надання дозволу на укладення договору дарування житлового будинку в якому зареєстровані малолітні діти.

4. Про виконання заходів до Дня пам"яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні на території Ланнівської сільської ради.

5. Про розгляд протоколів про адміністративне правопорушення.

6. Про схвалення проєкту рішення "Про внесення змін до показників бюджету Ланнівської територіальної громади на 2021 рік.