Рішення виконавчого комітету від 30.03.2021

Дата: 05.04.2021 14:37

30 березня 2021 відбулося засідання виконавчого комітету Ланнівської сільської ради, де більшістю голосів присутніх членів виконавчого комітету прийнято наступні рішення :

Протокол засідання виконавчого комітету

1. Про затвердження плану роботи виконавчого комітету у ІІ кварталі 2021 року.

2. Про затвердження Положення про комісію з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Ланнівської сільської ради та її посадового складу.

3. Про надання дозволу на продаж автомобіля від імені малолітньої дитини.

4. Про визначення місця перебування новонародженої дитини.

5. Про затвердження номенклатури та обсягів місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

6. Про організацію та проведення призову громадян України на строкову військову службу весною 2021 року.

7. Про розгляд  адміністративних протоколів

8. Про розгляд питань органу опіки та піклування.

9. Про призначення видів робіт для порушників , на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських ( суспільно-корисних) робіт , та переліку об"єктів ( підприємств, установ, організацій) , на яких порушники виконують такі роботи на 2021 рік..