Міграційна служба Полтавщини: перевірте термін дії своїх документів

 

Біометричні документи, що посвідчують особу чи дають право подорожувати, є майже в кожного українця, але не усі знають, що вони не безстрокові, тобто мають певний термін дії, по закінченню якого стають недійсними.

Розпочнемо з ID-картки:

- особи віком від 14 до 18 років отримують паспорт громадянина України зі строком дії 4 роки;

- після досягнення 18-річного віку – на 10 років (при цьому відсутня обов’язкова для паспортів-книжечок вклейка фото у документи по досягненню 25-ти та 45-ти років); - термін дії ID-картки вказаний в документі над відцифрованим підписом;

- якщо строк дії наближається до закінчення - потрібно протягом місяця (не раніше) до визначеної дати, звернутися до підрозділу Міграційної служби для оформлення нової. Паспорт для виїзду за кодон:

- оформити закордонний паспорт дитині можна починаючи від народження;

- до 16 років такий документ має термін дії 4 роки;

- громадянам України, які досягли 16 років, паспорт оформлюється зі строком дії аналогічним дорослому - на 10 років (кінцева дата дії зазначена у паспорті). Важливо! Деякі країни, керуючись власними правилами, відмовляють у перетині їхнього кордону тим, у кого за пів року (і менше) спливає термін дії паспорта. Радимо перед подорожжю обов’язково ознайомитися з умовами до дії документа, які висуває обрана вами країна. Звертаємо увагу! Під час повітряної тривоги надання адмінпослуг зупиняється. Не ігноруйте повітряні тривоги, бережіть себе і своїх близьких! Виникли питання - в Управлінні працює телефон «гарячої лінії» (0532)608969, офіційна сторінка Міграційної служби Полтавської області у соціальній мережі Фейсбук https://www.facebook.com/udmspl/, за якими можна отримати актуальні консультації.

 

УДМС у Полтавській області